সব পণ্য
-
অ্যালুমিনিয়াম স্কয়ার ট্রাস
-
অ্যালুমিনিয়াম Spigot ট্রাস
-
লেয়ার ট্রাস
-
ভাঁজ ট্রাস
-
অ্যালুমিনিয়াম স্টেজ প্ল্যাটফর্ম
-
ঘোরানো এবং উত্তোলন
-
ক্রম কন্ট্রোল ব্যারিয়ার
-
ট্রাস টাওয়ার সিস্টেম
-
ট্রাস আনুষাঙ্গিক
-
স্পিকার ট্রাস
-
লক্ষ্য পোস্ট ট্রাস
-
পর্যায় ছাদ ট্রাস
-
অ্যালুমিনিয়াম বক্স ট্রাস
-
অ্যালুমিনিয়াম স্ক্যাফোল্ডিং টাওয়ার
-
অ্যালুমিনিয়াম কাঠামো তাঁবু
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
নায়লাTruss ইনস্টল এবং অপসারণ খুব সুবিধাজনক।
কীওয়ার্ড [ truss square ] ম্যাচ 908 পণ্য.
Exhibition Aluminum Truss Head Screw Spigot Steel Base Diameter Ø 50mm
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Size: | 400x400mm,387mmx387mm,287x287mm |
| Purpose: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
Box Truss Aluminum Square 6 Way Corner Bolt Trussing Stage Lighting Stands
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 300x 300 mm |
| Length: | 0.5m-4m |
300x300 mm Stage Aluminum Square Truss System Auto Show Displays Fireproof
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 300x 300 mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Gymnasium Aluminum Square Truss With Bolt Spigot Connection Way
| Material: | Aluminum 6082 |
|---|---|
| Suit for: | Outdoor,Gymnasium |
| Size: | 520x1000x1000/2000/3000mm |
Professional Box Truss System Stage Trussing For Indoor Event 500mm - 4000mm
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Color: | Black, Silver, Red |
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |
Heavy Aluminum Box Truss System 3mm Thickness Diameter Ø 50mm For Outdoor Event
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Color: | Black, Silver, Red |
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |
Outdoor Activities 6082 T6 Aluminum Foldable Truss With Customized Shaped
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle, Circular |
| Specialty: | Hanging LED Screen, speaker and background cloth |
Smart Rotating Aluminum Square Truss Upgrade Platform Truss For Variety Events
| Logo: | LEDIKA |
|---|---|
| Type: | For club/ event/ big show |
| Shape: | Square |
Durable Big Event Aluminum Box Truss 12m - 30m Span For Outdoor / Indoor
| পণ্য: | অ্যালুমিনিয়াম বক্স ট্রাস |
|---|---|
| ট্রাসের উপাদান: | অ্যালুমিনিয়াম |
| ট্রাস শেপ: | স্কোয়ার, ওবলং, ত্রিভুজ |
ইভেন্টস স্টেজ আলোর অ্যালুমিনিয়াম স্কয়ার ট্রাস / ছাদ বোল্ট ট্রাস সিস্টেম
| মডেল: | অ্যালুমিনিয়াম বল্ট ট্রাস |
|---|---|
| নল উপাদান: | 6082 |
| প্রধান নল: | * 3 মি.মি. 50 |


